MENeDŻER PROJEKTU, INSPEKTOR NADZORU – LOKAL SŁUPSK

Funkcja: Inspektor budowlany, inspektor nadzoru, kierownik projektu

arrow pointing down

Przyjęliśmy ambitne zlecenie dotyczące kompleksowej przebudowy lokalu o powierzchni 300m2 na głównym deptaku w Słupsku. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie słynnej Karczmy Słupskiej. Przy tej współpracy szczególną rolę odgrywał nasz pracownik zajmujący stanowisko menedżera projektu. Podczas realizacji powierzonych naszej firmie zadań, w sposób ciągły konsultowaliśmy najważniejsze zmiany ze słupskim konserwatorem zabytków. Wymiana witryny frontowej okazała się najbardziej czasochłonnym oraz wymagającym przedsięwzięciem ze względu na historię oraz wiek obiektu jak też sam zarys projektu.

Kontrolę nad całością zlecenia sprawował nasz menedżer projektu oraz inspektor nadzoru. Do ich obowiązków należało:

Projektem można zarządzać opierając się na liczbach i logice, ale także ważna w naszej pracy jest wyobraźnia i doświadczenie. Praca, którą wykonywał nasz menedżer projektu, była ściśle związana z pracą umysłową, a cała reszta to narzędzia, które tę pracę wspierają lub czynią czytelną dla innych. Nasi pracownicy przede wszystkim reagują na zmieniające się dynamicznie projektowe środowisko,skupiając się na właściwym komunikowaniu działań, a także decydowanie o ich kierunku, a na końcu – wzięciu odpowiedzialności za całokształt procesu budowlanego.

http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/a/kultowa-gastronomia-polska-w-karczmie-slupskiej-zdjecia,11805759/ http://www.gp24.pl/magazyn/art/4327625,slupska-bezpieka-chciala-zlamac-tadeusza-szoldre,id,t.html